IObit Uninstaller

7.0.2.32

Herhangi bir programı kolayca kaldırın

oy
0

152.6k

Bu uygulamayı oyla

Iobit Uninstaller bilgisayarınızda kurulu olan programların tümünü yönetmenize yardım eden ve onları işletim sisteminizin kaldırmanıza izin vermediği yazılımları silme seçenekleriyle kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

The Iobit Uninstaller'ın arayüzü kurulmuş tüm yazılımları farklı kategorilere ayırır. Programlar sekmesi Windows'ta bulunan kaldırma sistemine benzer bir sistem sunar, fakat aynı anda çeşitli program kaldırma seçenekleri de sunar ve sistem tarafından gizlenen bazı öğeleri de gösterir. Sistem süreci ne kadar zorlarsa zorlasın, program kaldırma işlemi gerçekleşir.

Uygulamanın diğer bölümü, kurulu tarayıcılarınızla bağlantılı araç çubuklarını içerir. Burada, kullanıcılar tarafından yazılımlara verilen oylamalar mevcut olduğu için korkmadan istediğinizi silebilirsiniz, böylece mevcut şüpheli yazılımları belirleyebilirsiniz. Son olarak, kurulu olan bir Windows 8'iniz varsa, resmi mağazadan indirilen Windows uygulamalarının listesini görebilir ve sanki masaüstünüzde yer alan programlarmış gibi el ile kaldırabilirsiniz.
Uptodown X